Neohodnoceno

Everbrand pohlcovač vlhkosti Absodry Duo Family Bag 6-series, do 50 m3, zelený

Pohlcovače vlhkosti a zápachu Everbrand Sweden jsou perfektní ukázkou skandinávského designu a maximální funkčnosti. Součástí pohlcovače je sáček s krystaly, které absorbují vzdušnou vlhkost. Ta v krystalech kondenzuje a odkapává do spodní části nádoby, kde je nádržka na tuto kondenzovanou vodu o objemu 1 litru. Na samotném pohlcovači je pak vodoznak, podle kterého budete mít přehled o množství kondenzované vody. Pokud bude nádržka plná, lze ji jednoduše vyprázdnit přes vypouštěcí otvor, aniž by jste museli vyndávat sáček s krystaly. Pohlcovač je určen do místnosti o objemu max 50m3 a jedna náplň krystalů vydrží až 3 měsíce
Můžeme doručit do:
19.7.2024
Skladem (>5 ks)
Kód: 220-ADB-G-EN-CZ
Značka: Everbrand Sweden
595 Kč
Kategorie: Pohlcovače vlhkosti do koupelny
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 1.15 kg
Barva: zelená
Do prostor (objem) max. m3: 50 m3
Do prostor (rozloha) max. m2: 25 m
Hloubka: 14,8 cm
Hmotnost náplně (kg): 0,45 kg
Hmotnost výrobku: 0,95 kg
Materiál: recyklovaný plast
Neutralizuje pachy: Ano
Šířka: 14,8 cm
Účinnost: až 90 dní
Vůně: neparfemovaný
Výška: 26 cm

Zdravé prostředí vašeho domova

Snižte riziko plísní a zápachu a snižte vlhkost svého domova. Pohlcovač vlhkosti je ve tvaru nenápadného válce, jehož design je navržen tak, aby byl příjemným doplňkem každé moderní domácnosti. Pracuje potichu a vaším jediným úkolem je jednou za pár dní vylít nádržku s kondenzovanou vodou. Díky své barvě a tvaru nebude nikde rušit a vy ho samozřejmě můžete přemísťovat z místa na místo.

Pohlcovač-vlhkosti_220-ADB-B-Everbrand-09
Pohlcovač-vlhkosti_220-ADB-B-Everbrand-10

Koupelna jako zdroj vlhkosti

Přebytečná vlhkost velmi často vzniká v koupelně či kuchyni. Ideální hladina vlhkosti (40-60%) je tam velmi často překračována a hrozí vznik alergie či dýchacích obtíží. Pohlcovač vlhkosti Everbrand dokáže pomoci a budete překvapeni, kolik vody za pár dní budete muset vylít z nádržky. Skoncujte s nevyhovujícím prostředím, které je nepříjemné hlavně pro osoby s alergiemi na plísně .

Dokonale čistý a minimalistický design

Kvalitní a stálobarevné materiály jsou nezbytnou součástí všech funkčních doplňků vaší domácnosti. Díky designu v typickém švédském chladu a tajemnu budete moci pohlcovač vlhkosti umístit nejenom do koupelny, ale všude tam , kde je potřeba, bez ohledu na fakt, že by nějak v interiéru rušil či či působil nevhodně. Určitě si vyberete jeden ze 4 pastelových odstínů, který bude barevně zapadat do vašeho interiéru.

Pohlcovač-vlhkosti_220-ADB-B-Everbrand-01
Pohlcovač-vlhkosti_220-ADB-B-Everbrand-02

Pohlcování vlhkosti

Většinou se bráníme vzdušné vlhkosti a pokud se ji v interiéru nejde jinak zbavit, je možno použít pohlcovač vlhkosti a zároveň zápachu Everband Sweden. Nepotřebujete připojení k elektrické síti, stačí pohlcovač nastavit do pracovní konfigurace a jednou za pár dní vylít nádržku na vodu. Cirkulující vzduch protéká jednotlivými otvory, které jsou navrženy s ohledem na funkčnost celého zařízení a design, který je důležitý pro umístění ve vaší domácnosti. Vlhkost sama uvnitř pohlcovače kondenzuje ve speciálních krystalech a stéká do nádržky.

Životnost krystalů až 90 dní

Součástí balení je jedna dávka speciálních krystalů. které pouze vyjmete z plastového sáčku a vložíte do pohlcovače. Podle vzdušné vlhkosti ve vašem interiéru budou fungovat až 90 dní. Během této doby je potřeba vylévat nádržku s kondenzovanou voudou. Po vyčerpání funkce krystalů je potřeba je vyměnit. Náhradní náplně do pohlcovače Everbrand jsou běžně k dostání za rozumnou cenu.

Pohlcovač-vlhkosti_220-ADB-B-Everbrand-03
Pohlcovač-vlhkosti_220-ADB-B-Everbrand-04

Není potřeba žádné energie

Pohlcovač vlhkosti Everbrand není potřeba připojovat k elektrické síti. Pracuje na principu kondenzace vzdušné vlhkosti na speciálních krystalech. Tyto krystaly jsou neškodné vůči životnímu prostředí a vašemu zdraví. Bezpečnostní listy je možno stáhnout jako přílohu u každého výrobku Everbrand.

Pohlcovač vlhkosti zvládne až 50m3

Vlhkost se netvoří jen v malé koupelně či kuchyni, ale i ve větších prostorách většinou starších domů či bytů. Pohlcovač vlhkosti Everbrand Duo Family je navržen pro prostory až 50m3, což je v přepočtu cca 25m2. Pokud je váš prostor výrazně větší, můžete použít model Absodry Maxi, který je určen pro místnosti až o objemu 105m3.

Pohlcovač-vlhkosti_220-ADB-B-Everbrand-05
Pohlcovač-vlhkosti_220-ADB-B-Everbrand-6

Ekologie na prvním místě

Pohlcovač vlhkosti je vyroben z recyklovaného plastu. Švédský výrobce je moderní firmou se silným enviromentálním přístupem k životnímu prostředí. A pokud se vy zbavíte doma vlhkosti a nepříjemných plísní, je to přesně ten stav, který si firma dala jako svůj cíl.

Doplňující informace

  • Maximální velikost místnosti: 50 m3
  • Maximální výdrž jedné náplně: až 90 dní
  • Neutralizuje pachy v místnosti: ANO

Absodry Duo Family - pohlcovač vlhkosti

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu