Způsoby platby

Vybrat si můžete z níže uvedených způsobů platby:

1. Platba v HOTOVOSTI

Tento způsob platby je možný pouze při osobním vyzvednutí zboží ve skladu (Veselka 48, 259 01 Olbramovice - Votice).
Pokud zvolíte tento způsob, vždy prosím vyčkejte  na potvrzení skladové dostupnosti zboží na prodejně. V případě, že nechcete čekat, můžete také volat přímo na 773 111 269.

2. Platba DOBÍRKOU

Objednané zboží zaplatíte až při převzetí od dopravce: Česká pošta (balík do ruky / balík na poštu), PPL přepravní služba, Zásilkovna , Toptrans (nadrozměrné zásilky).

3. Platba KARTOU

Zboží je možné zaplatit při objednávce přes PPL, Českou poštu či Zásilkovnu. Kartou lze platit i  při osobním odběru odběru ve skladu ((Praha - Čestlice)

4. Platba BANKOVNÍM PŘEVODEM

Po odeslání objednávky Vám obratem zašleme potvrzení objednávky spolu s údaji potřebnými k zadání platby. ČÍSLO OBJEDNÁVKY = VARIABILNÍ SYMBOL - prosíme o správné zadání, abychom správně a rychle spárovali platbu s Vaší objednávkou. Zboží odesíláme ihned po obdržení potvrzení o provedené platbě od Vaší banky (můžete zasílat na obchod@pohlcovace-vlhkosti.cz) nebo po připsání částky na náš účet. Po vyřízení objednávky vám zasíláme informační email a změny uvidíte také ve statusu své objednávky.

Souhrné informace účtu:

Název účtu: NIKARO s.r.o.
Číslo účtu: 123-4662130267/0100
IBAN: CZ4301000001234662130267
Název banky příjemce pro platby ze zahraničí:
Komerční banka a.s., Prague, Czech republic
SWIFT/BIC: KOMBCZPPXXX

5. Platební metody realizované ONLINE přes Web Pay

Stiskem jediného tlačítka vyberete banku, u které je veden váš účet, a následně budete přesměrováni přímo na přihlašovací stránku internetového bankovnictví. Zde zadáte vaše přihlašovací údaje a vstoupíte do známého prostředí internetové banky – po úspěšném přihlášení se vám automaticky zobrazí předvyplněný příkaz k úhradě k objednávce z e-Shopu pohlcovace-vlhkosti.cz
Nemusíte tak komplikovaně a zdlouhavě vypisovat číslo účtu, částku ani speciální symboly platby a obávat se, že některý údaj opíšete špatně - vše se automaticky vyplní již při přihlášení. Ještě než peníze odešlete, máte samozřejmě možnost si zadané údaje překontrolovat a teprve poté potvrdit jejich odeslání.

 
Zpět do obchodu