Odstoupení od kupní smlouvy

Nakoupili jste na našem e-shopu, ale z nějakého důvodu potřebujete zboží vrátit? Zákon na vás myslí a dává vám 14denní lhůtu, kdy můžete od kupní smlouvy odstoupit. Nestihli jste zboží vrátit ve 14denní lhůtě? Přejděte na stránku - Dáváme 45 dní na vrácení zboží. Budete mile překvapeni.

 

Jak odstoupit od kupní smlouvy

Chcete-li své právo uplatnit, zašlete nám svou žádost písemnou formou na adresu: NIKARO s.r.o. (Pohlcovace-vlhkosti.cz), Veselka 48, Olbramovice - Votice, 259 01

Nebo elektronicky na e-mail: obchod@pohlcovace-vlhkosti.cz

 

Vzorový formulář pro odstoupení od smlouvy můžete stáhnout ZDE.Abychom se vyhnuli nejasnostem, uveďte prosím datum vašeho nákupu, číslo smlouvy či faktury, bankovní spojení a zvolený způsob vrácení zboží.

Zboží nám zašlete do 14 dnů od podání žádosti o odstoupení od smlouvy. Velmi oceníme zboží vrácené v původním obalu. Dále dbejte na jeho kompletnost a nepoškozený stav. Bude-li zboží vaší vinou poškozeno, jsme oprávněni uplatnit nárok na náhradu snížení hodnoty zboží a odečíst ji z vrácené částky.

Plnou částku ceny zboží vám uhradíme do 14 dnů od odstoupení od smlouvy stejným způsobem, jakým jsme přijali vaši původní platbu.

Malý tip pro nerozhodné zákazníky: Nezapomeňte, že máte právo odstoupit od smlouvy kdykoliv před dodáním zboží.

V případě nejasností nás neváhejte kontaktovat.

Váš tým www.pohlcovace-vlhkosti.cz

Zpět do obchodu