Neohodnoceno

Everbrand pohlcovač vlhkosti Absodry Duo Family Bag 6-series, do 50 m3, růžový

Pohlcovače vlhkosti a zápachu Everbrand Sweden jsou perfektní ukázkou skandinávského designu a maximální funkčnosti. Součástí pohlcovače je sáček s krystaly, které absorbují vzdušnou vlhkost. Ta v krystalech kondenzuje a odkapává do spodní části nádoby, kde je nádržka na tuto kondenzovanou vodu o objemu 1 litru. Na samotném pohlcovači je pak vodoznak, podle kterého budete mít přehled o množství kondenzované vody. Pokud bude nádržka plná, lze ji jednoduše vyprázdnit přes vypouštěcí otvor, aniž by jste museli vyndávat sáček s krystaly. Pohlcovač  je určen do místnosti o objemu max 50m3 a jedna náplň krystalů vydrží až 3 měsíce
Můžeme doručit do:
19.7.2024
Skladem (>5 ks)
Kód: 220-ADB-P-EN-CZ
Značka: Everbrand Sweden
595 Kč
Kategorie: Pohlcovače vlhkosti do koupelny
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 1.15 kg
Barva: růžová
Do prostor (objem) max. m3: 50 m3
Do prostor (rozloha) max. m2: 25 m
Hloubka: 14,8 cm
Hmotnost náplně (kg): 0,45 kg
Hmotnost výrobku: 0,95 kg
Materiál: recyklovaný plast
Neutralizuje pachy: Ano
Šířka: 14,8 cm
Účinnost: až 90 dní
Vůně: neparfemovaný
Výška: 26 cm

Zdravé prostředí vašeho domova

Snižte riziko vzniku plísní a nepříjemného zápachu s pohlcovačem vlhkosti Absodry ve tvaru nenápadného válce, jehož design je navržen tak, aby se hodil do každé moderní domácnosti. Funguje na principu pasivního provozu (bez el. energie), proto je naprosto tichý a vaším jediným úkolem je jednou za pár týdnů vylít nádržku s kondenzovanou vodou. Kompaktní rozměr umožňuje přemisťovat pohlcovač dle aktuální potřeby.

Pohlcovač-vlhkosti_220-ADB-B-Everbrand-01
Pohlcovač-vlhkosti_220-ADB-B-Everbrand-10

Nejčastější zdroj vlhkosti

S přebytečnou vlhkostí se nejčastěji setkáváme v koupelně či v kuchyni. Pokud je překročena ideální hladina vlhkosti (40-60 %), hrozí vznik alergie či dýchacích obtíží.Pohlcovač vlhkosti Absodry vás ohromí tím, kolik vzdušné vlhkosti dokáže zachytit během několika dní. Váš domov se tak opět stane bezpečným prostředím pro vás i vaše nejbližší.

Pohlcování vlhkosti

Pohlcovač vlhkosti Absodry švédské společnosti Everbrand funguje na principu hygroskopických krystalů, které zbavují vzduch nejen přebytečné vlhkosti, ale také zápachu. Speciální krystaly absorbují přebytečnou vlhkost, ta v nich následně kondenzuje a stéká do nádržky o objemu 1 litr. Aby cirkulující vzduch mohl protékat jednotlivými otvory a byla zajištěna jeho maximální funkčnost, je potřeba umístit odvlhčovač nejlépe do prostoru (neopírat o zeď).

Pohlcovač-vlhkosti_220-ADB-B-Everbrand-01
Pohlcovač-vlhkosti_220-ADB-B-Everbrand-02

Minimalistický design

Kvalitní a stálobarevné materiály jsou nezbytnou součástí všech funkčních doplňků vaší domácnosti. Design pohlcovače je navržen tak, aby mohl být umístěn kdekoli v interiéru a zároveň nenarušoval jeho vzhled. Pro dokonalé sladění prostoru s pohlcovačem vlhkosti Absodry Duo Family můžete vybírat ze 4 barevných odstínů.

Životnost krystalů až 90 dní

Součástí balení je jeden sáček hygroskopických krystalů, které je potřeba vyndat z plastového obalu a vložit přímo do středu pohlcovače. Podle množství vzdušné vlhkosti ve vašem interiéru, budou krystaly absorbovat vlhkost až po dobu 90 dní. Ve chvíli, kdy hladina kondenzované vody dosáhne maxima, je nutné nádržku vyprázdnit.Tyto krystaly jsou neškodné vůči životnímu prostředí a vašemu zdraví.Bezpečnostní listy je možno stáhnout jako přílohu u každého výrobku Everbrand.

Pohlcovač-vlhkosti_220-ADB-B-Everbrand-03
Pohlcovač-vlhkosti_220-ADB-B-Everbrand-04

Bez použití elektrické energie

Pohlcovač vlhkosti Everbrand není potřeba připojovat k elektrické síti. Funguje na principu pasivního provozu, což v praxi znamená, že vzdušná vlhkost kondenzuje za pomoci speciálních krystalů. Díky absenci elektrického kabelu, lze pohlcovač umístit kdekoli v interiéru bez ohledu na to, zda je v blízkosti elektrická zásuvka.

Pohlcovač vlhkosti zvládne až 50m3

Vlhkost se netvoří jen v malé koupelně či kuchyni, ale také ve větších prostorách většinou starších domů či bytů. Pohlcovač vlhkosti Absodry Duo Family je navržen pro prostory až 50m3, což je v přepočtu cca 25m2. Pokud je váš prostor výrazně větší, můžete použít model Absodry Maxi, který je určen pro místnosti až o objemu 105m3.

Pohlcovač-vlhkosti_220-ADB-B-Everbrand-05
Pohlcovač-vlhkosti_220-ADB-B-Everbrand-6

Ekologie na prvním místě

Absodry Duo Family je vyroben z recyklovaného plastu. Švédská společnost Everbrand je moderní firmou se silným enviromentálním přístupem k životnímu prostředí. A pokud zbavíte vaši domácnost vlhkosti a nepříjemných plísní, je to přesně ten stav, který si firma dala jako svůj cíl.

Doplňující informace

  • Maximální velikost místnosti: 50 m3
  • Maximální výdrž jedné náplně: až 90 dní
  • Neutralizuje pachy v místnosti: ANO

Everbrand pohlcovač vlhkosti absodry Duo Family

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu