Neohodnoceno

Everbrand závěsný pohlcovač vlhkosti do šatních skříní Absodry Hanger, 450 g

K odstranění nežádoucí vlhkosti v šatní skříni nepotřebujete elektrickou energii. Stačí pověsit jako věšíte ramínko a pohlcovač bude sám pracovat. Uvnitř pohlcovače jsou speciální krystaly, na kterých vzdušná vlhkost kondenzuje a odkapává do spodní části pohlcovače. Po jejím naplnění ji jednoduše vylijete do odpadu. Náplň vydrží až 90 dní a pohlcovač je určen do prostoru o maximálním objemu 35 m3, tedy zhruba cca 15 m2 plochy. Balení obsahuje pohlcovač a 1 ks náplně - krystalů.
Můžeme doručit do:
26.6.2024
Skladem (>5 ks)
Kód: 217-AD-E3
Značka: Everbrand Sweden
239 Kč
Kategorie: Pohlcovače vlhkosti do skříně
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.45 kg
Do prostor (objem) max. m3: 35 m3
Do prostor (rozloha) max. m2: 15 m
Hloubka: 2 cm
Hmotnost náplně (kg): 0,45 kg
Hmotnost výrobku: 0,5 kg
Materiál: Plast
Neutralizuje pachy: Ano
Šířka: 19,7 cm
Účinnost: až 90 dní
Výška: 29,7 cm

Pohlcovač vlhkosti Absodry Duo Family Hanger

Závěsný pohlcovač vlhkosti Absodry Duo Family Hanger vás zbaví nadměrné vlhkosti ve skříni, karavanu, nebo třeba i na lodi. Jednoduše ho můžete pověsit na šatní tyč nebo na jakýkoliv háček. Ve vrchní části sáčku jsou absorpční krystaly, které vlhkost přeměňují na vodu. Ta se pak sbírá ve spodní části. Jedno balení krystalů vydrží až 90 dní. Pohlcovač vlhkosti do skříně Absodry Duo Family Hanger vás zbaví nadměrné vlhkosti v prostoru až do 35 m3. Navíc zabraňuje tvorbě plísní, vzniku zápachu a šíření molů.

Ochraňte své oblečení před vlhkostí

Závěsný pohlcovač vlhkosti je účinný pomocník v boji proti vlhkosti a plísním. Díky svému speciálnímu designu a možnosti zavěšení ho můžete použít prakticky kdekoli, kde se potýkáte s nadměrnou vlhkostí, jako jsou skříně, šatníky a další prostory. Nepotřebuje ke své práci elektrickou energii a pomáhá eliminovat nepříjemné pachy. Díky tomu bude i vaše oblečení svěží.

Jak Absodry Duo Family Hanger funguje?

  • Pohlcovač zavěste za háček do skříně nebo třeba šatny atd.
  • Náplň vyjměte z plastového sáčku a vložte do pohlcovače.
  • Na speciálních krystalech uvnitř náplně kondenzuje vzdušná vlhkost a odkapává do spodní části. která funguje jako zadržovací nádržka.
  • Jednou za pár dní se nádržka vylije do odpadu

Pohlcovač vlhkosti pracuje tiše a nepotřebuje elektrickou energii. Snížením vlhkosti zabráníte také tvorbě plísní, což ocení hlavně alergici. Ideální pro použití na starých chatách a chalupách, kde je s vlhkostí velmi často problém. Vedlejším pozitivním efektem je také zamezení zápachu, který často vzniká ve vlhkých prostorách.

Proč si vybrat právě Absodry Duo Family Hanger?

  • Absorbuje přebytečnou vlhkost v prostoru.
  • Je ideální pro zavěšení do skříně
  • Odstraňuje nepříjemný zápach.
  • Chrání oblečení před poškozením.
  • Zabraňuje šíření molů.
  • Udržuje optimální vlhkost v prostoru.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu